Toskana

Idilė po saulėtu dangum

Po Toskanos saule maži, ant kalvų įsitaisę miesteliai, kiparisų alėjos ir jose lekiantis ikoniškasis fiat500…

Keliukai, vingiuojantys pro nusidriekusius vyuogynus, vedantys į Chianti ir pas draugą Brunello ragauti geriausio itališko raudonojo vyno. Unesco saugomi Val D’Orcia saulėgrąžų laukai. Alyvmedžių giraitės ir jų žaliasis auksas pilamas ant šviežios bruschetta, o šalia ranka pjaustomas prosciutto. Montepulčianas – Renensanso perlas, o lopšys – Florencija. Leonardo da Vinči ir Mikelandželo gimtinė. Rustic stiliaus natūralios dekoracijos, kvepiančios baziliku ir rozmarinu. Geriausia „made in Italy” kokybė. Jaukios privačios vilos ir rezidencijos dvelkia ramybe, toli nuo miesto triukšmo. Tokia Toskanos idilė, skendinti žaliuojančiame kraštovaizdyje, skirta jūsų vestuvių šventei Italijoje.

 • Gintarė ir Tomas, Toskana

  „Ačiū ačiū ir dar kartą AČIŪ Dovilei! Tuoktis pandemijos laiku didelis išūkis, nes tenka atlaikyti mūsų nerimą, dvejones, atidėliotus/uždelstus sprendimus ir galų gale mums nusprendus visgi daryti šeimos šventę Italijoje, suorganizuoti VISKĄ laiku. Tikrai, ne kiekvienas sugebėtų. Beprotiškai džiaugiamės sprendimu, perduoti šventės organizavimą į profesionalės rankas! Patvirtiname, kad visi rūpesčiai buvo nuiimti nuo mūsų pečių ir TA diena TIKRAI buvo TIK šventė mums ir mūsų šeimoms. Viskas atitiko ir net viršijo mūsų lūkesčius, tad nedvejodami rekomenduojame Dovilę – tai žmogus, kuris padės Jums 100% įgyvendinti viską, apie ką svajojate savo svarbiausiai gyvenimo dienai ITALIJOJE. Su didžiausiais linkėjimais iš Lietuvos.”

  Jaunųjų šventės akimirkos https://vestuvesitalijoje.lt/civiline-santuoka-toskanoje-italijoje/

 • Germantė ir Justas, Toskana

  vestuves uzsienyje, atsiliepimai vestuves italijoje, vestuves toskanoje, vestuves dviese

  „Mūsų vestuvių įspūdžiai patys geriausi. Tikėjomės, kad bus viskas gerai, nes turėjome Jus, Dovile, bet kad viskas bus taip gerai!!! Pranoko lūkesčius 🙂 Pirmą kartą bendraujant su Dovile, atrodė, kad ji skaito mūsų mintis. Ji iškart suprato, ko mes norime savo šventei ir kas mums svarbu. Visas procesas vyko sklandžiai, ramiai ir organizuotai. Jokių organizacinių rūpesčių mes neturėjome, o su nekantrumu laukėme Tos dienos. Nuotraukos nuostabios, negalime atsižiūrėti 🙂 Toskana – kerinčio grožio Italijos regionas. Kvapą gniaužianti gamta, mažų miestelių autentiškumas, architektūros bei meno palikimų didybė sukuria ypatingą Toskanos aurą. Šią vietą tobulai įsivaizdavome savo vestuvėms. Šventės dekoracija buvo pati Italija. Nuoširdžiai dėkojame Tau, Dovile, už surengtą mūsų šventę. Tu ir Tavo komanda, su kuria dirbi, esate profesionalai! Ačiū už Jūsų šiltumą, nuoširdumą, gerumą ir įsiklausymą. Viskas buvo labai elegantiška, skoninga, neperkrauta ir tikra. Iš tiesų visi žodžiai nublanksta ir sunku jais perteikti tai, ką patyrėme per vestuves ir kelionę po Toskaną. Vestuvės buvo magiškos, kosmosas!!!”

  Jaunųjų vestuvių šventės „Meilė po Toskanos saule” istorija.

 • Gintarė ir Mathieu, Toskana

  Toskana, vestuves, vestuves italijoje, vestuves toskanoje, vestuves po alyvmedziais, vestuves rustic stiliaus, rustic stilius, kaimiskas stilius

  „Toskana mums visada buvo Italijos širdis. Tolimi, kalvų horizonte įsikūrę miesteliai, vynuogynai ir kiparisai, istorinis paveldas… Visa Toskanos romantika yra tobula vieta susituokti, dėl kurios verta ten važiuoti ir iškelti nuostabią šventę. Ačiū už tavo pagalbą.”

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.