Komo ir Garda

Stilingo ežero kraštovaizdis

Gamtos apsuptyje paskendę maži miesteliai, prabangios vilos ir nežemiškas kalnų ir žydro ežero kraštovaizdis.

Pasaulio žvaigždžių pamėgti, įspūdingo grožio Komo ir Garda ežerai, visai netoli Milano. Alla moda. Tituluojami, kaip gražiausi pasaulyje, įstrigę tarp Alpių kalnų. Po teritoriją išsibarstę jaukūs miesteliai, su siauromis senamiesčio gatvelėmis vilioja lėtinti gyvenimo ritmą ir grožėtis viskuo aplink. Bellaggio – ežero gražiausias. Lenno su prabangiausiaja žvaigždžių karų Vila Balbaniello. Cernobbio ir įspūdingoji Villa D’Este. Vietos, kur prabanga liejasi laisvai, o stilingoji vandens riva veža. Prabangios vilos, liukso klasės viešbučiai, istorinės rezidencijos ir parkai, bei tobulai sutvarkyti sodai ant ežero kranto, iš kurių veriasi kvapą gniaužiančios panoramos. Vietos, kurios patenkins išrankiausius.

 • Vilmantė ir Luai, Komo ežeras

  prabangios vestuves, vestuves uzsienyje, fotosesija vestuvine parke, vestuviu fotosesija prie ezero, vestuves gamtoje

  Ačiū, Dovile, už puikų darbą! Mūsų diena buvo pasakiška!! Tikrai daug daug geriau nei tikėjausi ir netgi daug geriau nei svajojau nuo vaikystės!!! Ne tik vestuvių diena, bet ir visas vestuvių organizavimas man teikė didelį malonumą. Buvo tikrai gera dirbti su Dovile. Dovilė visada buvo šalia, be jos tikrai nebūtume turėję tobulų vestuvių. Linkime ir toliau pildyti svajones. Dar kartelį didelis ačiū tau❤

 • Svetlana ir Roman, Gardos ežeras

  vestuves kitaip, prabangios vestuves prie gardos ezero, vestuves italijoje, vestuves uzsienyje

  „Ačiū Tau, Dovile, už nuostabią šventę, ji buvo tiesiog nepakartojama, kažkas WOW! Likome nustebinti ne tik mes, bet ir visi svečiai, kurie prisimins mūsų vestuves visą gyvenimą!! Viskas nuo A iki Z buvo apgalvota, suderinta. Tiesiog viskas super! Su Dovile nebuvo jokių problemų susisiekti. Visada atsakydavo į klausimus greitai, patardavo ir pasiūlydavo kažką naujo. Padėjo dėl dokumentų, kadangi mano vyras ne lietuvis, stengėsi, kad viskas būtų sutvarkyta ir pristatyta laiku. Be jos pagalbos, tikrai nebūčiau, net pagalvojus daryti savo vestuves Italijoj. Labai džiaugiuos, kad patikėjau Dovilei savo svarbiausią dieną. Nemoku apsakyti žodžiais, kaip viskas buvo nuostabu, tai reikia pajusti. Italija, žmonės, maistas, gamta, vaizdai ir patys mylimiausi žmonės šalia. Dovilė, žmogus, kuris iš širdies myli ir išmano savo darbą. Aš rekomenduoju Dovilę visiems, kas nori daryti vestuves romantiškoje Italijoje. DOVILE, AČIŪ TAU UŽ MŪSŲ ŠVENTĘ! su Tavim daryčiau kiekvienais metais :)”

  Jaunųjų vestuvių įspūdžiai ir vestuvių nuotraukos iš šventės.

 • Sandra ir Artūras, Gardos ežeras

  vestuves dviese uzsienyje, vestuves dviese, civiline santuoka italijoje, vestuves prie gardos ezero, vestuves kitaip

  „Vieną iš svarbiausių ir įsimintiniausių savo gyvenimo dienų norėjome išgyventi džiaugsmingai skirdami dėmesį tik vienas kitam. Šventės pasiruošimui nenorėjome skirti daug laiko ir energijos, kuris prieš vestuves vėliau virstu nuovargiu. Internete atradome nuostabią galimybę susituokti Italijoje dviese. Vestuvės Italijoje, kur gamta, miesteliai gražūs ir jaukūs, maistas skanus, puikiai atitiko mūsų poreikius. Įgyvendinti svajonę mums padėjo Dovilė. Sužavėjo nuoširdus bendravimas, puikus šalies pažinimas, galimybė rinktis  iš daugelio Italijos vietų. Gardos ežerą išsirinkom dėl kalnų ir ežero grožio. Su Dovile ruoštis šventei buvo lengva, su džiaugsmu jos laukiant. Viskas pavyko puikiai. Dovilės darbo stilius – lengvai ir džiaugsmingai, o jos komandos narių darbo kokybė aukšta:) Labai sužavėjo šilti ir nuoširdūs italų sveikinimai visame mieste, nuostabaus grožio gamtoje nekilo problemų fotografuojantis, pasiplaukiojimas po Gardos ežerą atvėsino karštą dieną. Italija fantastiška šalis, kurioje nepaprastai daug gražios gamtos, skanaus maisto ir nuoširdžių žmonių. Tariam tau, Dovile, didžiulį ačiū už įgyvendintą svajonę!”

 • Daiva ir Daniil, Gardos ežeras

  Daiva Daniil

  „Dovilė ilgai gyvena Italijoje ir joje jaučiasi itališka siela. Ji daug paprasčiau žiūri į problemas, dėl kurių mes, lietuviai, dėl savo skirtingos kultūros daug stipriau jaudintumės. Jei nusprendėme patys organizuoti šventę, mums reikia visko čia ir dabar, o Italijoje būtina kantrybė. Dovilė pradėjo aktyviai dirbti net neturėjusi dar mūsų pasirašytos sutarties. Ji lydėjo mus visur iki paskutinės minutės. Tai specialistas ne tik išmanantis, bet ir mylintis savo darbą. Sakome Tau, Dovile, didžiausią AČIŪ, kad mūsų vestuvių diena tapo lyg pasaka! Tai nepakartojama, o prisiminimai liks pilni grožio. Ačiū!!!”

  Jaunųjų įspūdingo grožio vestuves prie Gardos ežero.

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.