Bolsenos ežeras

Tikras itališko gyvenimo ritmas

Antikinės gatvelės, žydinčių ortenzijų alėjos ir žydras ežeras, Umbrijos, Toskanos ir Lacijaus regionų sankirtoje.

Keliausite, apsupti alyvuogių giraičių šlaitais, kivių plantacijomis ir žaliuojančiais ąžuolais. Šalia jus lydės vaizdai į beribį ežerą su dviem salomis. Prie pat ežero jus pasitiks aperol spritz su saulėlydžiais, besikeičiančiais kiekvieną vakarą. Išlaikyta pilis ir išsaugotas senovinio miesto branduolys, pasakojantis etruskų laikus bus puikus fonas civilinei ceremonijai. Vinguriuojančios tarp mūro sienų siauros miesto gatvelės, viduramžių fontanėliai ir aikštės, parduotuvėlės ir tipiški šeimos restoranėliai. Norite pajusti tikrą kasdienišką gyvenimo ritmą mažame Italijos miestelyje, tik 100km nuo Romos, ir susipažinti su vietiniais? Benvenuti.

 

 

 • Dovilė ir Simonas, Bolsena

  Nuoširdžiai, jeigu norisi neeilinių vestuvių, nuostabios Italijos, jos žmonių ir gamtos apsuptyje, geriausiai pasirūpins tuo Dovilė. Viena yra dirbti planuojant šventes, kita yra gyventi tuo, ką darai. Vestuvių diena pranoko lūkesčius. Dovilė ir visa komanda padarė tiek, kad ne tik svečiai, bet ir patys likome nustebę savo vestuvių diena, nors atrodo viską žinojome. 🙂 Auteniškos mašinos surengusios paradą per miestą su mūsų svečiais, muzikos grupė, kuri privertė šokti visą vakarą, fotografas įamžinęs viską ir dar daugiau, Bolsena su neapsakomo grožio ežeru, kurio pakrantėje leidome laiką, maistas, bažnyčia, kunigas lietuvis, kuriam atskiros padėkos už tokią ceremoniją bažnyčioje ir dar daug visko, ką suorganizavo Dovilė. Džiaugiamės galėdami pasakyti, kad turėjome svajonių vestuves ir grįžome iš naujo įsimylėję ne tik vienas kitą, bet ir Italiją. Tad, kaip sako italai LA DOLCE VITA! Linkėjimai nuo Saulių šeimos.

 • Laura ir Eitviltas, Bolsena

  „Dovilė mus užkrėtė savo meile ir susižavėjimu šia nuostabia šalimi. Italija yra tokia tradiciškai populiari šalis vestuvėms ne dėl to, kad tai madinga. Italija tiesiog turi pasiūlyti praktiškai viską įsimylėjaliams, kurie nori nepamirštos gyvenimo dienos. Dovilė siūlo pilną paketą, visko ko jums reikės. Mes pasikliovėme žmogumi, kuris yra profesionalas. Pats planavimas buvo paprastas, nes Dovilė visada duoda iš ko pasirinkti, bet koks noras yra kelių biudžeto kategorijų, todėl tobulai tilpome į sumą, kurią sutarėme susitikimo metu. Rekomenduoto restorano maistas nuostabus, muzika geresnė kokią įsivaizdavome, vaizdai viršijo bet kokius lūkesčius. Niekur nelaukėme, neklaidžiojome, viskas veikė kaip šveicariškas laikrodis. Nemanėme, kad Italijoje gali būti taip sklandu. Bet gali, nes Dovilė mums suorganizavo tobulą šventę.  Tai žmogus, kuris tikrai rūpinasi, kuris siekia kokybės ir kuris išmano savo darbą. Jeigu pasirinksite Dovilę, prašau, pasitikėkite, ir apie jūsų vestuvių dieną, greičiausiai kalbės anūkai ir proanūkiai. Tokio grožio metai nepaslėps. Esame be galo laimingi pasirinkę Italiją su Dovile šalia. Jeigu ir jūs netyčia norite tokiais būti, manau, kad randatės tinkamame puslapyje 🙂 Ciao!”

  Visas jaunųjų pasakojimas „Jaunieji apie vestuves, Italiją ir vestuvių planuotoją Dovilę”.

 • Raimonda ir Andrius, Bolsena

  „Dovilė nedirba, ji tuo gyvena! Jos entuziazmas ir nedingstanti šypsena byloja, kaip ji džiaugiasi tuo, ką daro ir padaro dar daugiau, kad jaunieji jaustųsi laimingi ir svarbiausi savo vestuvių dieną. Padėka ir pagarba Jai nuo mūsų abiejų, bei palinkėjimai užkariauti Italiją ir padaryti dar daugiau porų laimingais. Mes gyvename Švedijoje, todėl žinojome, kaip svarbu turėti „vietinį“. Labai gerą įspūdį paliko visi, kas dirbo mūsų šventės metu: Dovilė, visažistė, fotografė, floristas, visa restorano komanda, viešbučio darbuotojai. Video vyrukai italai, tiesiog pritrenkė savo elegancija. Ačiū didelis visiems, prisiminus norisi verkt iš džiaugsmo! Šventės dieną buvom visiškai atsipalaidavę. Italija ir tik Italija. Čia gera atmosfera garantuota – malonūs ir laimingi žmonės aplink, nuostabi aplinka ir oras, puikus maistas ir vynas. Mūsų meilė šiai šaliai, kaip ir vienas kitam, vienodai didelė.  O Bolsena, tai senove dvelkiantis miestelis, su vietiniais italais, kurie vieni kitus pažįsta, nuostabia gamta, šalia Romos. Viskas buvo parengta taip, kaip norėjome ir dar daugiau. Patiems buvo viskas nauja ir įdomu, kas dar labiau sustiprino geras emocijas ir šventės nuotaiką. Todėl, kitoms poroms palinkėtume įgyvendinti savo svajones ir nedaryti šventės kitiems. Galvokit, kaip geriau Jums, nes tokia diena, kad ir kaip banaliai nuskambėtų, vieną kartą gyvenime!”

 • Simona ir Aidas, Bolsena

  „Mūsų šventė praėjo, bet nuotaiką, laimę ir džiaugsmą parsivežėme širdyje ir gražūs prisiminimai nuskaidrina kiekvieną mūsų ką tik sukurtos šeimos dieną. Nuo pat vestuvių planavimo pradžios žinojome, kad norime švęsti Italijoje. Aš myliu šią šalį ir ta meile pasidalinti, bei užkrėsti norėjau vyrą ir svečius. Džiaugiamės, kad šventę planuoti sutiko Dovilė, o sprendimas kreiptis į ją buvo priimtas tiesiog skaitant Dovilės mintis, žiūrint organizuotų vestuvių nuotraukas. Pajutome nuoširdumą, šilumą ir susitikus tuo tik dar kartą įsitikinome. Ačiū Dovilei, už puikų, malonumu virtusį šventės organizavimą, nes gaudavome pasiūlymus, patarimus kiekvienam klausimui, todėl planavimas vyko ramiai ir konkrečiai aptariant įvairias detales, net nepajutome, kaip greitai prabėgo laikas iki vestuvių. Niekada neturėjome tikslo vestuvių dieną tapti princese ir princu, bei švęsti pilyje, tačiau pasirinkta vieta, šventės stilius, emocijos ir nuotaika visgi sukūrė pasaką, kurioje mes buvome pagrindiniai veikėjai. Bolsena, rūmai, kuriuose praleidome visą savaitę, kaip šeimininkai priėmėme savo didelį būrį svečių, paliko nepamirštamus įspūdžius mums ir artimiesiems. Vis dar matome nuostabų Bolsenos ežero vaizdą pro restorano langą, girdime išskirtinės, charizmatiškos atlikėjos dainas… Vienu svarbiausių sprendimų laikėme fotografų ir visažistės pasirinkimą. Jų darbu buvome sužavėti, todėl galėjome atsipalaiduoti, mėgautis ir visą dieną nedingo šypsenos nuo mūsų veidų. Nepakartojama buvo ir fotosesija soduose, o nuotraukos atskleidė tą grožį dar nuostabiau, nei matė mūsų akys. Visažistė ryte, prieš pasiruošimą man pasakė: ,,Mėgaukis šiandien visa diena”. Taip ir buvo – nejutome nei truputėlio įtampos, veiksmas vyko lengvu itališku tempu, o mes buvome nuolat apsupti profesionalų. Dabar bandome grįžti iš pasakos į realybę. Grįšime. Ji bus gražesnė, nes nuolat prisiminsime tas nepakartojamas akimirkas ir emocijas.”

  Jaunųjų pasakojimas „Vestuvės italų aristokratų rezidencijoje”

 • Aina ir Nerijus, Bolsenos ežeras

  vestuves dviese, mylimieji, meiles istorija, vestuviu istorijos, vestuves uzsienyje

  „Sunku pradėti rašyti atsiliepimą, nes galvoje sukasi tūkstantis minčių, įspūdžių ir išpildytų svajonių 🙂 Pirmiausia norime labai labai labai padėkoti už sukurtą Italijos dvasia alsuojančią šventę. Viskas patiko: nuo itališko temperamento kirpėjos, kuri darė šukuoseną iki fotosesijos įstabaus grožio soduose su fontanais, bei itališkai sočios, prabangios vakarienės. Mille grazie 🙂 Esame labai laimingi, nes gavome daugiau, nei galėjome įsivaizduoti 🙂 Noriu pabrėžti tai, kad mūsų svajonė buvo Italija, kurioje nesame buvę, ir labai gerai prisimenu tavo žodžius Dovile: „Jūs ją pamilsite”. Tad pažadame sugrįžti vestuvių metinių progą ir vėl iš naujo pajausti tavo sukurtą itališką skonį, kvapą, prabangą ir jausmą:) Tikrai pagyvenome – La Dolce Vita ritmu!!!”

  Kaip atrodo vestuvių diena italijoje? Jaunųjų pasakojimas, apie tai, kaip čia viskas vyksta

 • Greta ir Saimonas, Bolsena

  „Esame be galo laimingi turėję nuostabią šventę – tikrą mūsų trijų pasaką! Be streso, įtampos ar nerimo. Viskas buvo suplanuota iki smulkmenų. Tai išties buvo šventė mums ir mūsų mažyliui, kurią prisiminsime visą gyvenimą! Ačiū Jums, Dovile! Ačiū, kad sukūrėte nuostabią šventę, kad įgyvendinote visas svajones. Ačiū už tokį nuoširdų atsidavimą planuojant ir už išklausymą. Manom viskas netelpa į tą vienintelį žodį Ačiū! Linkime nesustoti, augti ir toliau kurti žmonėms jų gyvenimo pasakas.”

 • Aistė ir Donatas, Bolsena

  „Labai norime padėkoti tau, Dovile, už superinę MŪSŲ šventę!!! Tu savo srities profė!!! Be tavęs nieko panašaus mes ir mūsų svečiai nebūtume patyrę, paragavę ir pamatę. Nors šventė vyko prieš kelias savaites, bet mes vis dar gyvename itališka euforija. Net geriausiam sapne nebūtumėm susapnavę TOKIOS itališkos dvasios perteikimo –  naujų ir neragautų skonių, vaizdų, atmosferos. Labai džiaugiuosi, kad nesipriešinome niekam, ką tu siūlei ir patarei!!! Dėkojame tavo draugui už pavėžinimus motoroleriu!!!”

 • Marija ir Andrius, Bolsenos ežeras

  „Norime padėkoti Dovilei už mūsų šventės organizavimą. Planuoti buvo itin lengva, nes Dovilė apgalvoja viską iki smulkmenų, nuoširdžiai pataria ir pasiūlo neįtikėtinus sprendimus. Vestuvių dieną likome nustebinti, nes ji išpildė visus mūsų norus su kaupu: romantiška ceremonija, graži fotosesija, jaukus restoranas ir dieviškai skanus maistas. Ačiū Tau, kad mūsų laimingiausia diena tapo mums ir mūsų svečiams gražia švente.”

 • Kristina ir Vytenis, Bolsenos ežeras

  civiline santuoka, civiline santuoka italijoje, miesto meras, civiline ceremonija, civilines santuokos ceremonija italijoje

  „Norėjom tuoktis paprastai, bet ne prastai ir tik šeimos narių apsupty, nes vestuvės – mūsų šventė. Norėjom tuoktis Italijoje, nes kompetetingi mokslininkai sutaria, jog meilė išrasta būtent ten;) Nenorėjom – karti piršlių ir grobti stalų, išleisti gyvenimo santaupas ar paskęsti organizaciniuose rūpesčiuose. Supratom, jog be pagalbos neišsiversime. Tai buvo geriausias mūsų sprendimas;) Dovilės dėka vestuvių organizavimo procesas buvo itin paprastas ir greitas – nuo pirmo kontakto iki vestuvių užtrukome vos mėnesį laiko, į visus pageidavimus buvo po keletą pasiūlymų, ar tai lietė nakvynės vietas ar gėles, o ir biudžetas su mūsų jaukioms vestuvėms artimiausiųjų šeimos narių išėjo kelis kartus mažesnis nei tradicinių storų lietuviškų. Vestuvinė šventė iš serijos „jei reikėtų daryti dar kartą – nieko nekeisčiau“. Nuostabus Bolsenos miestas su jaukiomis senamiesčio gatvelėmis, tykiu pietietišku tempu, didžiuliu nuostabiu ežeru bei nepakartojama viduramžių pilim, kurioje leidome vestuvinę naktį:) Nuostabus sodas ceremonijai, puikus restoranas vestuvių vakarienei. Pilnas Dovilės dėmesys visos kelionės metu. Sužavėti ir visi vestuvių svečiai. Trumpai tariant, visų įspūdžių nenupasakot, bet kuomet savo vestuvėse jautiesi nelyg lepinamas svečias, kuomet dingsta visas jaudulys ir gali tik mėgautis akimirka, manau tai yra aukščiausia vestuvių tobulumo forma 😉 Ir čia neperdedant 😉 Grazie Dovile, grazie mille ;)”

 • Agnė ir Vitalij, Bolsena

  „Norėtume iš karto labai padėkoti Dovilei už puikų organizavima. Visos idėjos buvo išpildytos 100%. Negalime vis dar atsidžiaugti nuostabiomis nuotraukomis:) Bolsenos miestas fantastiškas, paskendęs gėlėse, žmonės geranoriški, visada besišypsantys ir norintys padėti, šiltai priimantys ir maistas ahhhhh koks maistas, vis galėtume ragauti ir ragauti skanius itališkus patiekalus, kurie pagaminti su meile:) Labai tikimės, kad artimiausiu metu vėl galėsime atvykti ir prisiminti savo įspūdžius.”

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.