Meilės viruso nesustabdys niekas

Ilgai galvojau, kokį pavadinimą duoti Viktorijos ir Ovidijaus poros istorijai. Šiais metais tai buvo pirmosios mano planuotos vestuvės Amalfi pakrantėjė. Buvo vasara ir buvo nuslūgus pirmoji kovido banga. Ši pora su manimi susisiekė liepos gale ir norėjo susituokti rugsėjį. Datų nebeturėjau mėnesio viduryje, buvo likus tik rugsėjo 1-oji. Jiems reikėjo labai greitai susitvarkyti dokumentus, nes ir vertėjai atostogavo, o aš turėjau išvykti atostogų. Nutarėm pasikalbėti po jų.

 

Susižiūrėjom Ryanair skrydžius ir pasirašėmė sutartį. Suderinau datą su savivaldybe ir pora pradėjo tvarkytis dokumentus. Ir kai reikėjo pirktis bilietus Ryanair panaikino visus rugsėjo mėnesio skrydžius! Ką daryti? Vienintelė išteitis dar labiau paankstinti vestuves – atvykti rugpjūtį ir išvykti su paskutinu 31 dienos rugpjūčio mėnesio skrydžiu! Tai buvo mano greičiausiai suorganizuotos ir perorganizuotos vestuvės ever. Beje, sergamumas Italijoje buvo mažas, todėl jauniesiems net nereikėjo grįžus karantinuotis!

Civilinei santuokai buvo pasirinktas Scala miestukas. Jis seniausias Amalfi pakrantėje. Ceremonija vyko prie XIIa. amžiuje pastatytos įstabaus grožio S. Eustachio bažnyčios liekanų. Bazilika turėjo pagrindinį kriptą ir buvo orientuota, kaip ir visos viduramžių bažnyčios, į rytus. Ant išorinės sienos dar likę dekoracijų, kurie atseka žvaigždžių motyvus. Išilgai šoninių sienų siauri langai, saulės šviesos pasiskirstymui. Vieta išskirtiniam TAIP, išskirtinėje vietoje, kuri pasiekiama tik pėstute einant apie 15 minučių. Pasivaikščiojimas debesyse.

fotografas Daniele Pierangeli https://www.danielepierangeli.com/

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.