Vestuvės Italijoje COVID metu

vestuves uzsienyje, koronavirusas, vestuves koronaviruso metu, italija, vestuves

2021 metų vestuvių sezonas buvo itin intensyvus ir labai skyrėsi nuo visų ankstesnių, būtent dėl Covid19 pandemijos sukeltų kartais absurdiškų ar išvis, pavadinčiau netgi neurotiškų ritmų. Ant popieriaus prirašytų besikeičiančių taisyklių, nuo to, kaip švęsti, kiek šokti ir kokiais atstumais sėdėti, bet… Labai gerai atsimenu jaunųjų norą ir spontaniškumą, bei džiaugsmą, norint mane apkabinti…

Tai buvo realybė, kur buvo šokiai, apsikabinimai ir žmogiška šiluma, be kaukių. Mėgavimasis vestuvių ir švenčių akimirkomis tapo intensyvesnis nei bet kada, o emocijos buvo stipresnės, nei visada. Tiek patiems jaunavedžiams, tiek kelionių baimės, neturintiems svečiams. Ir būtent, gal šiais metais labiau nei visada išryškėjo, koks svarbus yra žmogiškasis faktorius, žmogiškas ryšys ir bendrumo jausmas. Koks svarbus yra paprastas bendravimas ir kaip visiems vieni kitų trūko. Tiekėjams klientų, o klientams grožio ir atsipalaidavimo.

Norint išsaugoti šias emocijas, norisi sulėtinti tempą, klausytis, stabdyti laiką ir mėgautis akirmirka. Tai, kas lieka širdyje, leidžia mums jaustis gerai, ir palieka gražius prisiminimus, kurie daro visus laimingus! 2022 metų sezonas bus dar daugiau intensyvus emocijų, prisiminimų, kuriuos reikia išsaugoti, naujų idėjų ir, žinoma, pilnas apkabinimų.

Jaunieji į klausimą: Ar kartotomėt? Atsakymas: Aišku! Kovid negali tiek daug įtakoti mūsų gyvenimo, negali žlugdyti mūsų svajonių.

Aš tikiu, kad kas benutiktų turime gyventi, gyvenimas mums tik vienas duotas, koks jis kartais bebūtų. Todėl kaip jį gyvensime priklauso tik nuo mūsų pasirinkimo. Mažos vestuvės tik artimųjų apsuptyje jau tapo tendencija, o vestuvės dviese gali būti puiki išeitis, kai nereikia galvoti apie svečius, apie kas kur karantinuosis, grįžę į Lietuvą ir apie per didelį žmonių skaičių vienoje vietoje. Svarbiausia, dėl mirties baimės, nesustokime gyventi!

Privačių renginių galimo protokolo taisyklės

  1. Nebebus banketinio stalo, kur svečiai patys galėtų pasiimti maistą, viskas bus paduodama padavėjo arba tikriausiai ši dalis bus pakeista užkandžių pateikimo kiekvienam prie stalo, čia priklausys nuo kiekvieno restorano atskirai.
  2. Dvigubi atstumai tarp stalų 2- 2,5 metrų.
  3. Privačioms šventėms reikia GreenPass, kuri gali turėti pasiskiepiję, persirgę arba vaistinėje pasidarius 48val. galiojantį greitąjį testą (Nereikia molekulinio)

O ką turėtumėte žinoti nusprendus atvykti vestuvėms į Italiją?

Informacija, pateikiama Lietuvos Ambasados Italijoje puslapyje https://it.mfa.lt/
Italijos Sveikatos Ministerijos puslapis anglų kalba, kuriame gali gauti naujausią informaciją ir sužinoti esamą Covid19 situaciją Italijoje kiekviename regione http://www.salute.gov.it/portale/nuovocoronavirus/dettaglioContenutiNuovoCoronavirus.jsp?lingua=english&id=5412&area=nuovoCoronavirus&menu=vuoto
ES informacinis puslapis apie keliones Europoje Covid19 pandemijos metu
Italijos turizmo puslapis http://www.italia.it/en
@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.