Restoranas* „I salotti del Patriarca”, Chiusi

italija, italu virtuve, restoranai toskanoje, restoranai italijoje, italiskas maistas, gastronominis turas

Vieną šaltą vasario savaitgalį sugalvojau praleisti Toskanos regione, šį kartą pasirinkome Villa „Il Patriarca”. Sako, kad ši vieta buvo itin mėgiama italų režizieriaus Federico Fellini. Tai viešbutis su išskirtine ir rafinuota aplinka, bei elegantiškais kambariais tinkantiems romantiškiems vakarams ir ypatingoms progoms. Beje, labai norėjau pamiegoti lovoje su baldakimu 🙂 Ši vieta puikiai tinka ir jūsų vestuvėms Italijoje. Išskirtinio skonio ir kokybės maistas, gražus parkas aplink vilą fotosesijai ir vakarienei po atvirum dangumi, baseinas sekančios dienos relaksui, patogus privažiavimas autostrada iš Romos. Mielas ir bendraujantis personalas, kuris pažadėjo lietuvius priimti labai šiltai.

Viešbutis ir restoranas „Il Patriarca”

Kelionės tikslas buvo degustacinė vakarienė restorane „I Salotti”. Jis prestižinę Michelin žvaigždutę turi jau 15 metų iš eilės nuo 2003m. Jus maloniai nustebins istorinis vyno rūsys, su vynais iš viso pasaulio, kuris gali pasigirti daugiau kaip 3000 etikečių. Daugelis vynų itin vertingi ir reti, o someljė, spinduliuoja žiniomis ir meile vynams. Tai atsispindi jo akyse ir pasakojimuose. Sakoma: „Šiame restorane ragaujama aukščiausia sintezė tarp Toskanos maisto ir kultūros, su modernia ir kūrybinga naujų skonių interpretacija.” Kiekvienas patiekalas, kruopščiai sukurtas šefės Katia Maccari pristato tradicinius patiekalus naujai.

gastronominis restoranas, italu virtuve, italiskas maistas, restoranas toskanoje, enogastronominis turas
Elegantiška salė jaukiai vakarienei
michelin restoranas, restoranas italijoje, gourmet keliones italijoje, enogastronominis turas,
Spuma di ribollita con uovo cotto a bassa temperatura, guanciale croccante e tartufo
restornas michelin, restoranas italijoje, restoranas toskanoje, enogastronomis turas, gastronomis turas italijoje, toskana
Pici toscani tirati a mano al succo di lampredotto e cavolo nero
restoranas michelin, gurmano virtuve, gurme virtuve, enogastronominis turas italijoje, toskana
Maialino da latte morbido e croccante, chutney di miele e citronella
suriai, italiski suriai, italiski gaminiai, italu virtuve, italiskas maistas
Misto di formaggi

Tą vakarą su mumis vakarieniavo virtuvės šefai iš Izraelio, keliaujantys per Italijos restoranus, todėl buvo paruoštas itin tradicinis Toskanos regiono meniu. Mėgstu dažnai būti Toskanos regione, todėl jeigu atvirai, pats meniu nelabai mane nustebino, tikėjaus kažko idomesnio, tačiau šefės stiprioji virtuvės pusė ir yra teritorijos patiekalų perteikimas. Labai patiko sūrių degustacija po vakarienės, 10 balų. Taip pat susipažinau su vienu keliaujančiu po visus Italijos ir Europos michelin restoranus gurmanu. Romantiškumo suteikė vakarienės metu už lango krintantis sniegas. Pirmą kartą Italijoje, nubudus ryte pamačiau Toskanos kiparisų ir alyvuogių giraites užklotas sniegu.

Buongiorno arba snieguotas Toskanos labas rytas

Restoranas I SALOTTI

http://www.isalottidelpatriarca.it

ADRESAS: Strada Statale 146, Località Querce al Pino, 53043 – Chiusi (Siena)

Viešbutis VILLA IL PATRIARCA

https://www.ilpatriarca.it

ADRESAS: Strada Statale 146, Località Querce al Pino, 53043 – Chiusi (Siena)

Su meile iš Toskanos,
Dovilė
@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.