Įsimylėjeliai ir Luna priešvestuvinėje fotosesijoje

priesvestuvine fotosesija Italijoje

Tik pėstute iš Ravello centro arba malūnsparniu pasiekiama it. Villa Cimbrone, pastatyta ant kalno iškyšulio krašto ir tituluojama, kaip viena įspūdingiausių ir žymiausių vilų visoje Viduržemio jūros pakrantėje. Amalfi pakrantę internete dažniausiai simbolizuoja jos begalybės terasa it. terrazza di Belvedere terasa su marmuro statulomis. Ar neidiliška vieta romantiškai fotosesijai?

Sophia Loren, Greta Garbo, Virginia Woolf, Winston Churchill buvo dažni Cimbrone vilos savininko svečiai. O Žymus amerikiečių rašytojas ir scenaristas Gore Vidal į jam užduotą klausimą apie gražiausią pasaulio vietą, atsakė: „Gražiausia mano matyta vieta per visas mano pasaulio keliones, tai vaizdas iš „Villa Cimbrone“ terasos – Terrazza dell’Infinito – saulėtos žiemos dieną, kai dangus ir jūra būna tokie ryškiai mėlyni, kad neįmanoma atskirti vieno nuo kito.“

Villa Cimbrone su šalimais esančia Villa Ruffolo buvo įkvėpimas daugeliui pasaulio menininkų. Būtent čia gimė Richard Wagner opera „Parsifal”. Dabar Villa Cimbrone parkas saugomi Italijos kultūros paveldo ir atviri visiems lankytojams, nusipirkus bilietą, galėsite grožėtis įspūdingais vaizdais. Pati vila yra privati nuosavybė ir ten įkurtas įspūdingas 5* žvaigždučių viešbutis, bei restoranas, kuriame mielai padėsiu surengti jūsų vestuvių šventę.

„Jei svajojame apie prarastą Rojų tarp mūsų, tai jis – Ravello, tarp dangaus ir jūros, pilnas poezijos, kur gamta ir menas kuria žmonėms džiaugsmą“.

 – Gino Tani

fotografas Daniele Pierangeli https://www.danielepierangeli.com/

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.