Jūs klausiate
Vestuvių Italijoje planavimas
 • Kodėl vestuvėms užsienyje rinktis Italiją?

  Italijos, kaip šalies, įvaizdis vestuvėms yra tobulas. Ją supa žydriausios jūros, čia snieguoti kalnai, sraunios upės ir krištoliniai ežerai. Išskirtinė architektūra ir meno kūriniai, bažnyčių įvairovė, gurmaniškas maistas ir „made in Italy“ kokybė, patenkinanti įmantriausius skonius. Italijoje, kad ir kokį regioną ar miestą išsirinksite, matysite grožį ir tūkstančius metų istorijos, kultūros ir tradicijų. Pajusite žmonių šilumą, nesuvaidintas emocijas ir aistrą gyvenimui. Italija turi viską, kad jūsų vestuvės užsienyje būtų nepamirštama ir originali šventė Jums ir jūsų artimiesiems.

  Plačiau, apie tai, kodėl Italija yra geriausias pasirinkimas https://vestuvesitalijoje.lt/vestuves-uzsienyje-kodel-italija-geriausias-pasirinkimas/

 • Kaip pradėti planuoti vestuves Italijoje?

  Kreipkitės ir Jūsų svajonės virs realybe. Aš Jums paliksiu tik maloniausius organizavimo klausimus, seksiu vestuvių planavimo eigą ir reikiamu metu Jus informuosiu, kad niekas nebūtų pamiršta. Vestuvių planavimas ir laukimas Jums bus džiaugsmas. Neturėsite nerimą keliančių biurokratinių ir logistinių rūpesčių svetimoje šalyje, kurios kultūros ir verslo tradicijų nepažįstate. Nepraleisite valandų valandas ieškodami paslaugų tiekėjų, dvejodami dėl jų kompetencijos.

  Užpildykite užklausos formą ir su jumis susisieksiu www.vestuvesitalijoje.lt/kontaktai

 • Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?

  Reikia išmesti iš galvos idėją, kad tuoktis Italijoje yra tik išrinktųjų privilegija ir reikalingas didelis biudžetas. Viskas priklauso nuo patirties ir vaizduotės. Suorganizuoti didelio biudžeto vestuves yra daug lengviau, nei ekonomines, kurios dažnai, kitų akyse, atrodys prabangios. Italija graži ir įvairi, todėl čia daug vietų, kur papildomi papuošimai visiškai nereikalingi. Jaunieji gali investuoti į naujus įspūdžius, patirtį ir kokybę.

  Mano siūlomi vestuvių paketai dviese https://vestuvesitalijoje.lt/kiek-kainuoja-vestuves-dviese-italijoje/. Vestuvės, kuriose dalyvauja iki 10 svečių gali kainuoti 5-10tūkst., iki 20 svečių galima suorganizuoti, turint 10-20tūkst. vestuvių biudžetą. Daugiau informacijos apie kainas https://vestuvesitalijoje.lt/vestuviu-italijoje-kaina/

 • Kodėl rinktis vestuvių planuotojos Dovilės paslaugas?

  Myliu ir alsuoju Italija: domiuosi istorija, menu, architektūra, gastronomija, nuolat keliauju, pažįstu ne tik kultūrą, bet ir teisinę bazę. Gyvenu Romoje dešimt metų, puikiai šneku italų ir anglų kalbomis. Gerai žinau, kada „kabinami makaronai” turistams. Dirbu be tarpininkų, į savo komandą atrinkau išskirtinai savo sričių profesionalus. Esu lietuvė, todėl suprantu savo tautiečių poreikius ir pažindama abi puses galiu rasti geriausius sprendimus. Viską organizuoju su itališku atspalviu ir siurprizais, suteikiant galimybę susipažinti su vietiniais ir atrenkant tai, kas geriausia pasirinktame regione.

  Susipažinkime https://vestuvesitalijoje.lt/apie/ 

 • Kaip vyksta vestuvių planavimas?

  Po preliminaraus susirašymo laiškais, susitariame dėl telefoninio ar video pokalbio. Aš papasakoju, kaip dirbu, o jūs apie savo svajones. Turime galimybę trumpai susipažinti ir aptarti jūsų vestuvių Italijoje viziją ir biudžetą. Aš galiu suplanuoti visą vestuvių renginį arba padėti organizuoti tik civilinę ar bažnytinę santuoką. Pasirašoma sutartis. Pagal jūsų norus siūlau ir ieškau Jums patinkančių vietovių ir tiekėjų. Kiekvienas pasiūlymas yra kelių biudžeto kategorijų. Jums belieka išsirinkti labiausiai priimtiną.

  Vestuvių šventės Italijoje mitai ir realybė https://vestuvesitalijoje.lt/sventines-vestuviu-vietos-italijoje/

Santuokos ceremonija Italijoje
 • Civilinė, bažnytinė ar simbolinė santuoka?

  Galite rinktis, apie ką svajojate. Italijoje susitvarkius reikalingus dokumentus, nėra jokių kliūčių įregistruoti oficialiai galiojančią civilinę ar bažnytinę santuoką. Mitas, kad dokumentų tvarkymas yra sudėtingas, laiko reikalaujantis procesas. Mano konsultacijų ir kontaktų dėka procesas bus lengvas. Civilinės santuokos dokumentams sutvarkyti užteks kelių savaičių, o bažnytinei santuokai pasiruošti užtruksite 4-6 mėnesius. Simbolinei – dokumentų nereikia. Profesionalūs ceremonijos vedėjai gali suvaidinti civilinės santuokos ceremoniją arba imituoti „bažnytinę santuoką“ ne bažnyčioje.

  Plačiau apie skirtingas santuokos ceremonijas Italijoje https://vestuvesitalijoje.lt/civiline-baznytine-ar-simboline-santuoka-italijoje/

 • Ar įmanoma bažnytinė santuoka Italijoje?

  Taip, įmanoma! Dokumentus Jums tvarkys jūsų parapijos kunigas Lietuvoje, reikės išklausyti sužadėtinių kursus. Visų dokumentų parengimas ir pasiruošimas užtrunka apie 4-6 mėnesius. Su kunigais Italijoje bendrauju aš, jums tuo rūpintis nereikia. Italijoje nevisur tuokia užsieniečius bažnyčioje, o kai kur reikalauja, kad jau būtų susituokę civiliškai. Aš bažnytines santuokas organizuoju Amalfi pakrantėje, Toskanos regione ir Romoje. Yra galimybė mišioms pasikviesti lietuvį kunigą.

  Jauki bažnytėlė kalnuose su įspūdingu vaizdu intymiai santuokos ceremonijai tarp artimųjų https://vestuvesitalijoje.lt/vestuves-amalfi-pakranteje-2/ Vestuvės Vatikano bažnyčioje https://vestuvesitalijoje.lt/vestuves-romoje-baznytine-santuoka-vatikane/ Bažnytinė santuoka įspūdingoje Amalfi Katedroje https://vestuvesitalijoje.lt/vestuves-italijoje-amalfi-pakranteje/

 • Kokia civilinės santuokos ceremonija Italijoje?

  Italijoje civilinė santuoka sudaroma pasirinkto miesto savivaldybėje. Jus tuokia savivaldybės darbuotojas italų kalba, o aš verčiu į lietuvių. Ceremonija nėra „sausa”, italai mėgsta pašnekėti, o ypač – apie meilę. Dažniausiai Italijos miestų savivaldybės yra įsikūrusios reto grožio istoriniuose pastatuose. Taip pat turi atskiras ceremonijų sales ar vidinius kiemelius, jei yra galimybė už papildomą mokestį leidžiama tuoktis istorinėse vilose, įspūdinguose parkuose ar tiesiog gamtoje. Civilinės santuokos kaina priklauso nuo regiono, bei laiko ir dienos kada vyksta ceremonija: savaitgaliais ir nedarbo valandomis kainuoja dvigubai brangiau. Orientacinės civilinės santuokos kainos Romoje – 1400 eur, Venecijoje – 600 eur, Amalfi pakrantėje – nuo 500 eur, prie Gardos ežero nuo 600 eur, prie Komo ežero – 800 eur.

  Romantiškos vestuvės pilyje prie Gardos ežero https://vestuvesitalijoje.lt/tarptautines-vestuves-ant-gardos-ezero/ Civilinė santuoka saulėtoje Amalfi pakrantėje https://vestuvesitalijoje.lt/civiline-santuoka-amalfi-pakranteje-vestuves-italijoje/ Įstabi vieta civilinei santuokos ceremonijai https://vestuvesitalijoje.lt/vestuves-neiprastoje-vietoje-italijoje/

 • Kaip keisis moteriška pavardė po santuokos Italijoje?

  Pagal Italijos įstatymus, po vestuvių moterys lieka su savo pavarde. Užsieniečiams galioja jų gimtosios šalies taisyklės. Įregistruojant jūsų užsienyje įvykusią santuoką, Lietuva taikys savo taisykles ir pavardę turėsite pasikeisti, pagal Lietuvos įstatymus. Negalėsite turėti savo vyro pavardės su vyriška galūne.

ką reikia žinoti apie vestuves italijoje
 • Kokie Italijos privalumai lyginant su Lietuva?

  Jaunieji svajoja apie savo meilės pabėgimą, ieško autentiškų patirčių ir emocijų, pasineriant į avantiūras. Vyrauja tendencija – susikurti vestuves „sau”. Esant kitoje šalyje mažiau formalumo, visi gali jaustis laisviau – niekas čia jūsų nepažįsta. Etiketo ir puošnumo Italijoje tikrai netrūksta, bet būnant čia lengviau laužyti tradicijas, daugiau vietos lieka norams, fantazijai ir improvizacijoms. Nėra tikslo visko surežisuoti, jaunieji atsikrato vestuvinio streso (nes už viską atsakinga planuotoja). Nebėra rėmų turėti tobulą dieną su tobulais žmonėmis, o grįžtama prie žmogiškumo ir atsipalaidavimo, naujų įspūdžių ragavimo. Italijoje kiekviena pora susikuria savo įkvepiančią meilės istoriją ir tampa pavyzdžiu ne tik draugams, bet ir savo vaikams ar anūkams ateityje. Todėl, įkvepiančios vestuvės Italijoje tapo alternatyva didelėms vestuvėms Lietuvoje.

  Jaunųjų atsiliepimai apie vestuves Italijoje https://vestuvesitalijoje.lt/category/atsiliepimai/

 • Kuris periodas vestuvėms Italijoje geriausias?

  Italijoje vyrauja Viduržiemio jūros klimatas, kuris kiekviename regione skiriasi priklausomai nuo sezono. Juk, Italija ištįsusi daugiau nei 1000km! Saulė džiugina žiemą, parkai žaliuoja ištisus metus, o architektūra nekinta per amžius. Vestuves drąsiai galima organizuoti ištisus metus. Jeigu svajojate apie malonų vasarinį klimatą ir vestuves lauke, tinkamiausias laikas yra pavasaris ir vasaros pradžia – balandis, gegužė ir birželis, bei ruduo – rugsėjis, spalis. Norintiems vestuves švęsti viduje, ištaigingose rezidencijose ar pilyse, galite rinktis drąsiai ir kitus mėnesius. Ne sezono metu kainos mažesnės. Nerekomenduotina liepa ir rugpjūtis, nes tai – italų atostogų mėnesiai, daug turistų ir chaoso, o kainos – trigubos.

  Geidžiamiausios vestuvių vietos Italijoje https://vestuvesitalijoje.lt/vestuves-uzsienyje-italijoje/

 • Kiek kainuoja šventinė vestuvių vakarienė?

  „Italai gyvena, ne tam kad valgytų, o kad skaniai valgytų.“ Daugelis užsieniečių vestuvėms renkasi Italiją būtent dėl jos ypatingos virtuvės. Atsileiskite diržus ir nusiteikite puotai! Jei prieš vestuves jaunieji ar jų tėveliai pergyvena, kad porcijos bus per mažos, tai šventės pabaigoje sako, neaišku, kaip viskas tilpo! Šventinis meniu dažniausiai būna sudarytas iš aperitivo stalo, kur visi gali šnekučiuotis ir užkąsti užsigerdami prosecco. Vakarienė prie stalo dažniausiai susideda iš 4 patiekalų: antipasto, dviejų pirmųjų, vieno antrojo, tada patiekiami vaisiai ir tortas. Kaina žmogui restorane prasideda nuo 80 eurų. Gražiose ir gerose vietose su vaizdu meniu kainos apie 100 – 180 eur. Aukščiausio lygio restoranuose ar prestižinėse vietose siekia nuo 250 eurų ir daugiau.

 • Svajojame apie vestuves tik dviese Italijoje?

  Kyla įvairiausių rūpesčių organizuojant vestuves savoje šalyje: ką kviesti ir kur švęsti. Tada kokius tiekėjus pasirinkti, kokią programą padaryti, kad draugai nenuobodžiautų ir giminėms patiktų. Galiausiai jūs norite pajausti, kad tai jūsų diena ir jūs esate pagrindiniai herojai. O šios ypatingos dienos atsiminimai, susiję su jūsų meilės istorija, jus lydės visą gyvenimą. Palikite organizacinius rūpesčius man. Jūsų norai bus išpildyti, viskas apgalvota ir viskuo pasirūpinta. Jums tereikės gaudyti naujas emocijas ir ištarti TAIP gražiausiose Italijos vietose: Venecijoje, mieste ant vandens, amžinojoje Romoje arba imperatoriškame Tivolyje, rojaus žemėje saloje – Kapri ir Amalfio pakrantėje, o turint ypatingų norų ieškau vietų, pagal jūsų norus.

  Norite tik susikrauti lagaminą ir atvykti, turiu paruošus vestuvių paketus „viskas įskaičiuota“ https://vestuvesitalijoje.lt/vestuves-dviese-uzsienyje/

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.