Garda ir Komo

Tarp kalnų, ežero ir žydro dangaus

Gamtos apsuptyje paskendę maži miesteliai, prabangios vilos ir nežemiškas kalnų ir žydro ežero kraštovaizdis.

Pasaulio žvaigždžių pamėgti įspūdingo grožio Šiaurės Italijos, Komo ir Garda ežerai, įstrigę tarp Alpių kalnų ir žydro dangaus, visai netoli Milano. Po teritoriją išsibarstę maži ir jaukūs miesteliai, su siauromis senamiesčio gatvelėmis ir senoviniais mūrais, vilioja lėtinti gyvenimo ritmą ir grožėtis viskuo aplink. Šios vietos tiks išrankiems Jauniesiems ieškantiems natūralios prabangos ir įstabaus kraštovaizdžio. Galėsite rinktis iš daugelio įspūdingos architektūros rezidencijų, privačių vilų ar prabangių viešbučių su parkais ant ežero kranto, iš kurių atsivers kvapą gniaužianti miestų panorama, žydro ežero vaizdai ir snieguotos kalnų viršūnės.

  • Daiva ir Daniil, Gardos ežeras

    Dovilė ilgai gyvena Italijoje ir joje jaučiasi itališka siela. Ji daug paprasčiau žiūri į problemas, dėl kurių mes, lietuviai, dėl savo skirtingos kultūros daug stipriau jaudintumės, nusprendę patys organizuoti šventę. Juk mums reikia visko čia ir dabar, o Italijoje būtina kantrybė. Dovilė pradėjo aktyviai dirbti net neturėjusi dar mūsų pasirašytos sutarties. Ji lydėjo mus visur iki paskutinės minutės. Tai specialistas ne tik išmanantis, bet ir mylintis savo darbą. Sakome Tau, Dovile, didžiausią AČIŪ, kad mūsų vestuvių diena tapo lyg pasaka! Tai nepakartojama, o prisiminimai liks pilni grožio. Ačiū!!!

  • Sandra ir Artūras, Gardos ežeras

    „Vieną iš svarbiausių ir įsimintiniausių savo gyvenimo dienų norėjome išgyventi džiaugsmingai ir skirti dėmesį tik vienas kitam. Šventės pasiruošimui nenorėjome skirti daug laiko ir energijos, kuris prieš vestuves vėliau virstu nuovargiu. Internete atradome nuostabią galimybę susituokti Italijoje dviese. Vestuvės Italijoje, kur gamta, miesteliai gražūs ir jaukūs, maistas skanus, puikiai atitiko mūsų poreikius. Įgyvendinti svajonę mums padėjo Dovilė. Sužavėjo nuoširdus bendravimas, puikus šalies pažinimas, galimybė rinktis  iš daugelio Italijos vietų. Gardos ežerą issirinkom dėl kalnų ir ežero grožio. Su Dovile ruoštis šventei buvo lengva, su džiaugsmu jos laukiant. Viskas pavyko puikiai. Dovilės darbo stilius – lengvai ir džiaugsmingai, o jos komandos narių darbo kokybė aukšta:) Labai sužavėjo šilti ir nuoširdūs italų sveikinimai visame mieste, nuostabaus grožio gamtoje nekilo problemų fotografuojantis, pasiplaukiojimas po Gardos ežerą atvėsino karštą dieną. Italija fantastiška šalis, kurioje nepaprastai daug gražios gamtos, skanaus maisto ir nuoširdžių žmonių. Tariam tau, Dovile, didžiulį ačiū už įgyvendintą svajonę!“

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.
by Taika Ström