Vestuvės COVID metu

vestuves uzsienyje, koronavirusas, vestuves koronaviruso metu, italija, vestuves

Planuoti ar neplanuoti? Štai kur pagrindinis jaunųjų klausimas. Planuoti Lietuvoje? Planuoti Italijoje? Neaišku. Baisu. Vyrauja nežinomybė dėl koronaviruso ir valstybių politikos kelionių atžvilgiu.

Šiais metais, nepaisant viruso buvo porų, kurios nusprendė susituokti! Žinoma, daugelis perkelė, bet buvo netgi naujų porų, kurios vestuves rugsėjui užsisakė vos mėnesį du prieš vestuvių datą.

Į klausimą: Ar kartotomėt?

Atsakymas: Aišku! Kovid negali tiek daug įtakoti mūsų gyvenimo, negali žudyti mūsų svajonių.

Aš tikiu, kad kas benutiktų turime gyventi, gyvenimas mums tik vienas duotas, koks jis kartais bebūtų. Todėl kaip jį gyvensime priklauso tik nuo mūsų pasirinkimo.

Šių metų patirtis rodo, kad realiai niekas nepasikeitė, apart dezinfekuojančio skysčio ant kiekvieno kampo ir temperatūros matavimo viešbutyje ar restorane. Vestuvių šventė liko toki pati. Visi tiekėjai pasirūpino visomis saugumo priemonėmis ir viskas vyko, kaip turi būti, be didelių apribojimų. Visos civilinės ceremonijos lauke, svečiai ir jaunavedžiai galėjo būti be kaukių. Savivaldybės darbuotojai irgi buvo supratingi ir nuotraukų kaukėmis negadino.

Spalio mėnesio ribojimai buvo privačioms šventėms iki 30 žmonių.

Kitais metais mažos vestuvės tik artimųjų apsuptyje bus tendencija, o Vestuvės dviese gali būti puiki išeitis, kai nereikia galvoti apie svečius, apie kas kur karantinuosis, apie per didelį žmonių skaičių vienoje vietoje.

Daugiau pasiūlymų vestuvėms dviese

Vestuvių paketų kaina Dviese

Ciao, aš Dovilė
Dovile thumbnail

Ciao, aš DovilėEsu vestuvių planuotoja, įsimylėjusi Italiją, ir noriu jums perduoti tai, ką ji turi geriausio.

susisiekime

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.
by Taika Ström